Wiertarko-wkrętarka DeWALT DCD777S2T
Wideo 3Zdjęcia 19 |
DeWALT DCD777S2T |
|
Mocna i poręczna 2-biegowa, zasilana bateryjnie, podświetlana wiertarko-wkrętarka. To jeden ze stosunkowo niedrogich modeli rodziny XR przeznaczonych do użytku profesjonalnego. Posiada imponujący maksymalny moment obrotowy 65 Nm, który wystarcza do wykonania zdecydowanej większości typowych prac montażowych, demontażowych, wykończeniowych i budowlanych. Wyposażony w wygodny markowy uchwyt bezkluczowy, który pozwala na szybką wymianę bitów i wierteł o średnicy od 1,5 do 13 mm.
Wiertarko-wkrętarka DeWALT DCD777S2T jest wyposażona w zaawansowany technologicznie i niezawodny silnik bezszczotkowy, wysokiej jakości przekładnię z wytrzymałymi stalowymi zębatkami i może pracować w dwóch trybach prędkości. Dokręcanie i wykręcanie śrub / blachowkrętów / wkrętów odbywa się na pierwszej z nich (0-500 obr./min). Druga prędkość obraca uchwyt od 0 do 1750 obr./min, a ten szeroki zakres jest idealny do wiercenia w szerokiej gamie materiałów, od stali konstrukcyjnej po miękkie drewno i polimery. Podczas pracy z łącznikami wykonanymi z miękkich materiałów przydatna będzie 15-pozycyjna złączka w celu ograniczenia maksymalnego momentu dokręcania. Standardowy zestaw zawiera dwa firmowe akumulatory XR Li-Ion 1,5 Ah (18 V), szybką ładowarkę zapewniającą płynną pracę oraz obudowę systemu TSTAK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Kup DeWALT DCD777S2T
Wszystkie ceny 10 →DEWALT Wiertarko-wkrętarka 18V w zestawie z dwoma akumulatorami 15 Ah DCD7 | 721 zł |
Wiertarko-wkrętarka DEWALT DCD777S2T-QW | 859 zł |
Wiertarko-wkrętarka 18V DCD777S2T DeWalt / 2 x 1,5Ah | 859 zł |
Dewalt Dewalt Wiertarko-wkrętarka 18v 65/26nm 2x1,5ah li-ion brushless dcd | 980 zł |
Modyfikacje DeWALT DCD777S2T
Ceny na DeWALT DCD777S2T |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCD777S2T | od 721 zł | 10 oferty | ||
DeWALT DCD777D2T | od 823 zł | 7 oferty | ||
DeWALT DCD777L2T | od 996 zł | 4 oferty | ||
DeWALT DCD777M2T | od 1 150 zł | 1 oferta |