Wiertarko-wkrętarka DeWALT DCD706D2
Wideo 2Zdjęcia 6 |
DeWALT DCD706D2 |
|
Model DCD706N jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i obudowy, podczas gdy model DCD706D2 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah), ładowarką i walizką
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DCD706D2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dewalt Dcd706D2-Qw Wiertarko-Wkrętarka Udarowa Czarny/Żółty | 819 zł |
Wiertarko-wkrętarka udarowa DEWALT DCD706D2, 12 V, 2x2 Ah | 903 zł |
Dewalt Dewalt Wiertarko-wkrętarka udarowa 12v 57/25nm 2x2,0ah dcd706d2 | 972 zł |
Wiertarko-wkrętarka Dewalt DCD706D2 12 V 2 x akumulator 2 Ah | 820 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →