Wiertarko-wkrętarka DeWALT DCD708D2T
Zdjęcia 16 |
DeWALT DCD708D2T |
|
Model DCD708S2T zawiera akumulatory 1,5 Ah, a DCD708D2T zawiera akumulatory 2 Ah
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DCD708D2T
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dewalt DCD708D2T-QW Wkrętarka 18 V | 795 zł |
Dewalt DCD708D2T-QW Cordless Drill Driver 18V 2 A | 972 zł |
Wiertarko-wkrętarka DEWALT DCD708D2T | 836 zł |
Dewalt Dcd708d2t-qw Electric Screwdriver Żółty | 921 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje DeWALT DCD708D2T
Ceny na DeWALT DCD708D2T |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCD708S2T | od 821 zł | 4 oferty | ||
DeWALT DCD708D2T | od 795 zł | 14 oferty | ||
DeWALT DCD708P2T | od 1 232 zł | 2 oferty | ||
DeWALT DCD708P3T | od 1 423 zł | 6 oferty | ||
DeWALT DCD708N | od 526 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →