Wiertarko-wkrętarka Einhell Expert Plus TE-CD 18 Li-i BL (2x2.0Ah) (4513861)
Wideo 6Zdjęcia 16 |
Einhell Expert Plus TE-CD 18 Li-i BL (2x2.0Ah) |
|
Model 4513860 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i walizki, natomiast model 4513861 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah), ładowarką i walizką
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Expert Plus TE-CD 18 Li-i BL (2x2.0Ah)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Te-Cd 18 Li-I Bl Wiertarko-Wkrętarka Czerwony/Czarny 78 x 291 x 92 | 620 zł |
Einhell Cordless Impact Drill TP-CD 18 Li-i BL (2x2.0Ah) | 722 zł |
Einhell Te-cd 18 Li-i Bl Cordless Combi Czerwony,Czarny 4513861 | 737 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Einhell Expert Plus TE-CD 18 Li-i BL (2x2.0Ah)
Ceny na Einhell Expert Plus TE-CD 18 Li-i BL (2x2.0Ah) |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert Plus TE-CD 18 Li-i BL (1x5.2Ah) | od 620 zł | 6 oferty | ||
Einhell Expert Plus TE-CD 18 Li-i BL (2x2.0Ah) | od 620 zł | 3 oferty | ||
Einhell Expert Plus TE-CD 18 Li-i BL Solo | od 349 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →