Ceny na Einhell Expert Plus TE-CD 18 Li-i BL Solo (4513860)
Wideo 6Zdjęcia 16 | od 349 do 409 zł 2-biegowa wiertarko-wkrętarka z uchwytem pistoletowym, wierceniem udarowym i praktycznym podświetleniem LED. Wyróżnia się wysokim maksymalnym momentem obrotowym (do 60 Nm) oraz obecnością kompletnego uchwytu oporowego, który pozwala w pełni wykorzystać tę moc. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w średniej półki cenowej, przeznaczony do aktywnego użytku domowego w warsztatach domowych i umiarkowanego użytku profesjonalnego. Ważną cechą wiertarki Einhell Expert Plus TE-CD 18 Li-i BL Solo 4513860 jest potężny bezszczotkowy silnik elektryczny, który nie wymaga konserwacji, oferuje doskonałą energooszczędność i imponującą odporność na przeciążenia. Dwubiegowa stalowa reduktor w korpusie z lekkiego stopu z pewnością radzi sobie z ciągłymi obciążeniami. Dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu...przy pierwszej prędkości (do 500 obr./min), narzędzie może z łatwością wkręcać / odkręcać śruby, wkręty samogwintujące oraz wkręty o znacznej średnicy i długości. W drugim, wyższym trybie (do 1800 obr./min), szybko i wydajnie wierci stal, metale nieżelazne i ich stopy, drewno, polimery i kompozyty na ich bazie. Wiercenie udarowe umożliwia wiercenie małych otworów w mocnych gatunkach betonu. Dostarczane jest 20-pozycyjne sprzęgło ograniczające maksymalny moment dokręcenia. Nie zawiera akumulatora i ładowarki. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Tp-Cd 18 Li-I Brushless - Solo Wkrętarka Czarny/Czerwony 18 VV 451 | 349 zł |
Einhell Cordless Impact Drill TP-CD 18 Li-i Brushless-Solo | 401 zł |
Einhell TE-CD 18 LI BL DO-EL-WWK-EIN-022 | 349 zł |
Wiertarko-wkrętarka Einhell TE-CD 18 Li BL 18 V | 368 zł |
Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18 Li BL Solo 4513860 | 409 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!