Ceny na Einhell Expert Plus TE-CD 18 Li-i BL (1x5.2Ah)
Wideo 6Zdjęcia 14 | od 620 do 815 zł Rodzaj: wiertarko-wkrętarka; Konstrukcja: pistoletowa; Liczba obrotów (obr./min): 500/1800; Maks. liczba uderzeń (ud/min): 28800; Moment obrotowy: Maks. moment obrotowy (Nm): 60; z regulacją; Liczba stopni momentu obrotowego (stopni): 20; Przekładnia: 2-biegowa; Liczba biegów: 2; Zmiana kierunku obrotów: przełącznik suwakowy |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18 Li-i 4804513860 | 620 zł |
Wiertarko-wkrętarka Einhell TE-CD18 Li-i ZS 18 V 1 x akumulator 5.2 Ah | 815 zł |
Wiertarko-Wkrętarka Bezszczotkowa, Te-Cd 18 Li-I (Zs 5,2 Ah) 4804513860 | 815 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!