Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy Einhell GE-CL 36 Li E Solo (3433600)
Zdjęcia 9 |
Einhell GE-CL 36 Li E Solo |
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell GE-CL 36 Li E Solo
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz do liści EINHELL GE-CL 36 Li E Solo akumulatorowy | 500 zł |
Einhell Odkurzacz do liści GE-CL 36 Li E Solo (3433600) | 494 zł |
Einhell Ge-cl 36 Li Leaf Blower Posrebrzany 3433600 | 486 zł |
Odkurzacz do liści EINHELL GE-CL 36 Li E Solo akumulatorowy | 500 zł |
Odkurzacz do liści EINHELL GE-CL 36 Li E Solo 3433600 | 499 zł |
Odkurzacze do liści Einhell GE-CL 36 Li E-Solo (bez baterii) | 525 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →