Тример Einhell GE-CT 18 Li (3411170)
Відео 2Фото 6 |
Einhell GE-CT 18 Li
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, 1.5 Агод, 1 шт
Ріжуча система:роторна
Вага:1.8 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики GE-CT 18 Li
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GE-CT 18 Li
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Podkaszarka elektryczna EINHELL GE-CT 18 Li | 340 zł |
Podkaszarka Aku Einhell GE-CT 18 Li 24 cm Czerwony | 249 zł |
Відеоогляди
Особливості комплектації моделі GE-CT 18 Li:
- Артикул 3411172 - без акумулятора та зарядного пристрою
- Артикул 3411170 — в комплекті акумулятор на 1.5 Агод та зарядний пристрій
- Артикул 3411197 — в комплекті акумулятор на 2 Агод та зарядний пристрій
Модификації Einhell GE-CT 18 Li
Ціни на Einhell GE-CT 18 Li |
---|---|---|---|---|
Einhell GE-CT 18 Li | від 249 zł | 4 пропозиції | ||
Einhell GE-CT 18 Li Kit (1x2,0Ah) | від 529 zł | 2 пропозиції | ||
Einhell GE-CT 18 Li Solo | від 185 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →