Газонокосарка Einhell GE-CM 36/43 Li M Solo (3413246)
Фото 8 |
Einhell GE-CM 36/43 Li M Solo
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, не в комплекті
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:43 см
Висота косіння:від 25 мм, до 75 мм
Травозбірник:63 л
Вага:17.3 кг
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики GE-CM 36/43 Li M Solo
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GE-CM 36/43 Li M Solo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell Ge-Cm 36/43 Li M-Solo Kosiarka Czerwony/Czarny 139 x 515 x 91 cm 1 | 1 034 zł |
Kosiarka akumulatorowa EINHELL GE-CM 36/43 Li M-Solo 3413246 | 1 460 zł |
Kosiarka akumulatorowa Einhell KOSIARKA AKUMULATOROWA GE-CM 36/43 Li M-Sol | 1 399 zł |
Kosiarka akumulatorowa EINHELL GE-CM 36/43 Li M-Solo 3413246 | 1 460 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →