Клейовий пістолет Einhell TE-CG 18 Li - Solo
Відео 2Фото 6 |
Einhell TE-CG 18 Li - Solo |
|
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell TE-CG 18 Li - Solo
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pistolet do kleju EINHELL TE-CG 18 Li Solo | 150 zł |
Einhell Te-cg 18 Li Battery Glue Gun Czerwony One Size / EU Plug 4522200 | 182 zł |
Pistolet do kleju TE-CG 18 Li-Solo Einhell, akumulatorowy, 18 V | 169 zł |
EINHELL, Pistolet na klej TE-CG 18 Li-Solo AKU | 165 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →