Клейовий пістолет Stanley Mini DualTemp GR15
Stanley Mini DualTemp GR15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley Mini DualTemp GR15
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pistolet do kleju STANLEY Mini GR15 | 80 zł |
Stanley Stanley Pistolet do kleju na gorąco 15w gr15-6 | 51 zł |
Pistolet do kleju STANLEY Mini GR15 | 80 zł |
Pistolet do kleju STANLEY gr15-6, 15 W 6-GR15 | 43 zł |
Pistolet klejowy mini gr15 | 65 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →