Pistolet do kleju Stanley Mini DualTemp GR15
Stanley Mini DualTemp GR15 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley Mini DualTemp GR15
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pistolet do kleju STANLEY Mini GR15 | 80 zł |
Stanley Stanley Pistolet do kleju na gorąco 15w gr15-6 | 51 zł |
Pistolet do kleju STANLEY Mini GR15 | 80 zł |
Pistolet do kleju STANLEY gr15-6, 15 W 6-GR15 | 43 zł |
Pistolet klejowy mini gr15 | 65 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →