Тример Einhell GE-CT 18 Li Solo (3411172)
Відео 2Фото 4 |
Акумуляторний тример бренду Einhell – це садова техніка середньої цінової категорії без батареї та зарядного пристрою у комплекті постачання. У продажу також зустрічається версія без приставки Solo, яка передбачає АКБ ємністю 1.5 Агод. Цей прилад сумісний з фірмовою акумуляторною платформою Power X-Change і може використовуватись з батареями на 18 Вт від іншої техніки цього виробника.
Тример Einhell GE-CT 18 Li Solo підійде для точкових завдань або роботи на невеликих ділянках, адже ширина захвату складає скромні 24 см. Модель добре справляється із завданням підтримки ідеального стану газону, так як у ролі основного робочого інструменту пропонується використовувати пластикові лопатеві ножі (в комплекті 20 таких насадок, для зберігання яких у рукоятці передбачено спеціальне відділення).
До важливих конструктивних особливостей приладу відноситься поворотна ріжуча головка, яка дозволяє працювати не тільки у горизонтальній, але і вертикальній або похилих площинах. Також варто враховувати наявність практичної телескопічної штанги з регулюванням кута нахилу, комплектної скоби для захисту кольорів і акуратної стрижки поруч із парканом. Ще один плюс - дійсно помірний шум, що не перевищує 64 дБ.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell GE-CT 18 Li Solo
Усі ціни 8 →Einhell Podkaszarka akumulatorowa GE-CT 18 Li-Solo Power X-Change Li-ion 1 | 185 zł |
Einhell Cordless Lawn Trimmer GE-CT 18 Li-Solo | 246 zł |
Einhell Ge-ct 18 Li Electric Grass Trimmer Czerwony,Posrebrzany One Size / | 241 zł |
Podkaszarka GE-CT 18 Li Solo PXC Einhell | 278 zł |
Podkaszarka GE-CT 18 Li Solo PXC Einhell | 278 zł |
- Артикул 3411172 - без акумулятора та зарядного пристрою
- Артикул 3411170 — в комплекті акумулятор на 1.5 Агод та зарядний пристрій
- Артикул 3411197 — в комплекті акумулятор на 2 Агод та зарядний пристрій
Модификації Einhell GE-CT 18 Li Solo
Ціни на Einhell GE-CT 18 Li Solo |
---|---|---|---|---|
Einhell GE-CT 18 Li | від 249 zł | 1 пропозиція | ||
Einhell GE-CT 18 Li Kit (1x2,0Ah) | від 525 zł | 1 пропозиція | ||
Einhell GE-CT 18 Li Solo | від 185 zł | 8 пропозицій |