Ланцюгова пила Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li Kit (4501760)
Фото 6 |
Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li Kit |
|
Ручна ланцюгова пилка з живленням від акумуляторної батареї. Розрахована на невеликі та середні навантаження. Типові завдання, які можна виконувати за допомогою даного інструменту, - це порізка стовбурів молодих дерев або розпилювання не товстих (діаметром до 230 мм) заготовок на дрова. На акумуляторній ланцюговій пилці Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li Kit встановлена пильна гарнітура Oregon (довжина шини 250 мм) із системою автоматичного змащення ланцюга.
Конструкцією інструменту передбачено можливість регулювати натяг ланцюга та знімати шину без використання ключів. Як джерело живлення використовується 18-вольтова АКБ (платформа Einhell Power X-Change). У комплект поставки включена одна батарея ємністю 3 Агод (її вистачає приблизно на 100 поперечних різів по дерев'яному брусу, що має поперечний переріз 70х70 мм). З цим акумулятором (але без урахування олії в 200-мл баку) інструмент важить 3.6 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li Kit
Einhell Cordless Chain Saw GE-LC 18/25-1 Li Kit (1x3.0Ah) | 709 zł |
Piła łańcuchowa Einhell GE-LC 18 Li Kit 18 V 25 cm | 700 zł |
Einhell 4501760 Kit Cordless Chainsaw Posrebrzany | 846 zł |
Einhell Akumulatorowa piła łańcuchowa GE-LC 18 Li Kit | 804 zł |
Piła łańcuchowa Einhell GE-LC 18 Li Kit Expert Plus (s baterií) | 713 zł |
- Модель GE-LC 18 Li Solo — поставляється без акумуляторів і зарядного пристрою
- Модель GE-LC 18 Li Kit — у комплекті 1 акумулятор (3 Агод) і зарядний пристрій
Модификації Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li Kit
Ціни на Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li Kit |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li Kit | від 700 zł | 5 пропозицій | ||
Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li (4.0Ah) | від 600 zł | 2 пропозиції | ||
Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li Solo | від 458 zł | 5 пропозицій |