Циркулярна пила Einhell Expert TE-CS 18/150 Li Solo (4331220)
Фото 8 |
Einhell Expert TE-CS 18/150 Li Solo 150 мм / акк. відсутній165 мм / акк. відсутній |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert TE-CS 18/150 Li Solo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell TE-CS 18/150 Li - Solo Pilarka Tarczowa Czarny/Czerwony Ø150 mm 43 | 330 zł |
Einhell Cordless Circular Saw TE-CS 18/150 Li - Solo | 391 zł |
Pilarka tarczowa Einhell TE-CS 18/150 Li Solo, akumulatorowa | 459 zł |
Piła Tarczowa Einhell 4331220 16 Mm | 482 zł |
Pilarka tarczowa TE-CS 18/150 Li-Solo 4331220 EINHELL | 394 zł |
Модификації Einhell Expert TE-CS 18/150 Li Solo
Ціни на Einhell Expert TE-CS 18/150 Li Solo |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert TE-CS 18/150 Li Solo | від 330 zł | 5 пропозицій | ||
Einhell Expert TE-CS 18/165 Li Solo | від 332 zł | 13 пропозицій |