Шабельна пила Einhell Expert Plus TE-AP 18/28 Li BL Solo (4326310)
Фото 6 |
Einhell Expert Plus TE-AP 18/28 Li BL Solo акк. 1 шт 4 Агод акк. відсутній |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert Plus TE-AP 18/28 Li BL Solo
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell Cordless All Purpose Saw TP-AP 18/28 Li BL - Solo | 456 zł |
Piła szablasta EINHELL TE-AP 18/28 Li BL | 390 zł |
Piła szablasta EINHELL TE-AP 18/28 Li BL TE-AP 18-28 LI BL | 450 zł |
Piła szablasta TE-AP 18/28 LI BL Solo Einhell, akumulatorowa, 18 V | 559 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Einhell Expert Plus TE-AP 18/28 Li BL Solo
Ціни на Einhell Expert Plus TE-AP 18/28 Li BL Solo |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert Plus TE-AP 18/28 Li BL (4.0Ah) | від 699 zł | 1 пропозиція | ||
Einhell Expert Plus TE-AP 18/28 Li BL Solo | від 390 zł | 10 пропозицій |