Циркулярна пила Einhell Expert Plus TE-CS 18/190 Li BL Solo (4331210)
Фото 8 |
Einhell Expert Plus TE-CS 18/190 Li BL Solo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert Plus TE-CS 18/190 Li BL Solo
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell Akumulatorowa Piła Tarczowa Czarny/Srebrny 4331210 | 556 zł |
Einhell Cordless Circular Saw TP-CS 18/190 Li BL - Solo | 686 zł |
Pilarka tarczowa EINHELL 4331210 | 610 zł |
PILARKA RECZNA EINHELL TP-CS 18/190 Li BL – Solo | 690 zł |
Pilarka ręczna TP-CS 18/190 Li BL Solo 4331210 EINHELL | 639 zł |