Piła tarczowa Einhell Expert Plus TE-CS 18/190 Li BL Solo (4331210)
Zdjęcia 8 |
Einhell Expert Plus TE-CS 18/190 Li BL Solo |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Expert Plus TE-CS 18/190 Li BL Solo
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Akumulatorowa Piła Tarczowa Czarny/Srebrny 4331210 | 556 zł |
Pilarka tarczowa EINHELL 4331210 | 610 zł |
PILARKA RECZNA EINHELL TP-CS 18/190 Li BL – Solo | 690 zł |
Pilarka ręczna TP-CS 18/190 Li BL Solo 4331210 EINHELL | 639 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →