Piła szablasta Einhell Expert Plus GE-GS 18 Li Solo (3408220)
Zdjęcia 6 |
Einhell Expert Plus GE-GS 18 Li Solo |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Expert Plus GE-GS 18 Li Solo
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Akumulatorowa piła do gałęzi GE-GS 18 Li-Solo Power X-Change Li-io | 299 zł |
Piła szablasta EINHELL GE-GS 18 Li Solo 3408220 | 350 zł |
Piła szablasta Einhell GE-GS 18 Li 18 V | 347 zł |
Piła szablasta EINHELL GE-GS 18 Li Solo 3408220 | 350 zł |
Einhell Piła akumulatorowa GE-GS 18 Li-Solo, 3408220 | 299 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →