Piła łańcuchowa Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li Solo (4501761)
Zdjęcia 6 |
Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li Solo |
|
Lekka, niezawodna i ergonomiczna akumulatorowa pilarka łańcuchowa. Ten wszechstronny model mobilny z rodziny Einhell Power X-Change 2016 jest przeznaczony do aktywnego użytku domowego w prywatnych gospodarstwach domowych lub warsztatach stolarskich. Radzą sobie z wycinką, ścinaniem i wycinaniem małych drzewek z gałęzi. W przeciwieństwie do sieciowych pił łańcuchowych może pracować w terenie, gdy podłączenie do sieci jest utrudnione lub niemożliwe.
Warto również zwrócić uwagę na umiarkowane wymiary i niewielką wagę (3,6 kg z akumulatorem). Nadaje się do przenoszenia ręcznego i transportu w pojazdach. Akumulatorowa pilarka łańcuchowa Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li Solo jest wyposażona w kompaktowy poprzeczny silnik elektryczny, który generuje imponujący moment obrotowy. Napędza piłę łańcuchową Oregon z prędkością do 4 m/s, co wystarcza do energicznego cięcia małych drzew, krzewów, małych ilości drewna opałowego, prostych prac stolarskich lub szybkiego demontażu konstrukcji drewnianych. Wspomaga szybką bezkluczową regulację naciągu łańcucha, posiada automatyczny system smarowania. Bezpieczeństwo zapewnia szybko działający hamulec łańcucha i blokada przycisku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Kup Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li Solo
Wszystkie ceny 8 →Einhell Cordless Chain Saw GE-LC 18/25 Li-Solo | 461 zł |
Pilarka łańcuchowa EINHELL GE-LC Solo 4501761, 25 cm | 479 zł |
Piła akumulatorowa EINHELL GE-LC 18 Li Solo | 459 zł |
Pilarka łańcuchowa akumulatorowa GE-LC 18 Li Solo PXC Einhell | 589 zł |
Piła akumulatorowa EINHELL GE-LC 18 Li Solo | 450 zł |
- Model GE-LC 18 Li Solo - dostarczany bez akumulatorów i ładowarki
- Model GE-LC 18 Li Kit - zawiera 1 akumulator (3 Ah) i ładowarkę
Modyfikacje Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li Solo
Ceny na Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li Solo |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li Kit | od 700 zł | 4 oferty | ||
Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li (4.0Ah) | od 600 zł | 5 oferty | ||
Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li Solo | od 450 zł | 8 oferty |