Piła łańcuchowa Einhell Professional FORTEXXA 18/20 TH (4600020)
Zdjęcia 10 |
Einhell Professional FORTEXXA 18/20 TH akum. 1 szt. 4 Ah akum. brak |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Professional FORTEXXA 18/20 TH
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piła akumulatorowa EINHELL Fortexxa 18-20 TH-Solo | 570 zł |
Piła łańcuchowa Einhell Fortexxa 18/20 TH 18 V 20 cm | 566 zł |
Piła akumulatorowa EINHELL Fortexxa 18-20 TH-Solo | 570 zł |
Piła akumulatorowa EINHELL Fortexxa 18-20 TH-Solo | 570 zł |
Modyfikacje Einhell Professional FORTEXXA 18/20 TH
Ceny na Einhell Professional FORTEXXA 18/20 TH |
---|---|---|---|---|
Einhell Professional FORTEXXA 18/20 TH (4.0Ah) | od 670 zł | 4 oferty | ||
Einhell Professional FORTEXXA 18/20 TH | od 566 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →