Klucz udarowy Einhell Professional IMPAXXO 18/400 (4510070)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Einhell Professional IMPAXXO 18/400 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Professional IMPAXXO 18/400
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Cordless Impact Wrench IMPAXXO 18/400 | 618 zł |
Einhell IMPAXXO 18/400 Solo DO-EL-KLU-EIN-004 | 699 zł |
Klucz udarowy EINHELL Impaxxo 18/400 Solo | 699 zł |
Klucz udarowy EINHELL Impaxxo 18/400 Solo 18-400 | 699 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →