Wiertarka Einhell Classic TC-ID 18 Li Solo (4513960)
Zdjęcia 7 |
Einhell Classic TC-ID 18 Li Solo |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Classic TC-ID 18 Li Solo
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarka udarowa EINHELL TC-ID 18 LI Solo | 290 zł |
Wiertarka udarowa EINHELL TC-ID 18 LI Solo 4513960 | 290 zł |
Młotowiertarka Einhell Einhell cordless hammer drill TC-ID 18 Li-Solo, 18V | 285 zł |
Wiertarka udarowa EINHELL TC-ID 18 LI Solo | 290 zł |
Wiertarka udarowa TC-ID 18 LI Solo Einhell, akumulatorowa | 299 zł |
Wiertarka Udarowa Aku Tc-Id 18 Li Solo 4513960 | 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →