Wkrętarka Einhell Expert TE-DY 18 Li Solo (4259980)
Zdjęcia 8 |
Einhell Expert TE-DY 18 Li Solo |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Expert TE-DY 18 Li Solo
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Te-Dy 18 Li-Solo Wkrętarka Czerwony/Czarny 25 x 73 x 19 cm 4259980 | 263 zł |
Einhell Cordless Drywall Screwdriver TE-DY 18 Li-Solo | 306 zł |
Wkrętarka EINHELL TE-DY 18 Li-Solo 4259980 | 355 zł |
Einhell Te-dy 18 Li Solo Cordless Screwdriver Czarny 4259980 | 309 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →