Klucz udarowy Einhell Professional IMPAXXO 18/230 (4510080)
Zdjęcia 3 |
Einhell Professional IMPAXXO 18/230 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Professional IMPAXXO 18/230
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klucz udarowy EINHELL Impaxxo 18/230 Solo | 410 zł |
Klucz udarowy Einhell IMPAXXO 18/230 18 V 1/2" | 538 zł |
Klucz udarowy EINHELL Impaxxo 18/230 Solo 18-230 | 405 zł |
Klucz udarowy Impaxxo 18/230 Einhell, akumulatorowy | 529 zł |
Klucz udarowy Solo IMPAXXO 18/230 4510080 EINHELL | 446 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →