Szlifierka Einhell Professional TP-AG 18/125 CE Q Li Solo (4431155)
Zdjęcia 5 |
Einhell Professional TP-AG 18/125 CE Q Li Solo |
|
Model TP-AG 18/125 CE Q Li Solo jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Professional TP-AG 18/125 CE Q Li Solo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Professional akumulatorowa szlifierka kątowa TP-AG 18/125 CE Q Li | 560 zł |
Einhell TP-AG 18/125 CE Q Solo DO-EL-SZL-EIN-077 | 479 zł |
Szlifierka kątowa Einhell TP-AG 18/125 CE Q Solo, akumulatorowa | 649 zł |
Szlifierka Kątowa Aku Tp-Ag 18/125 Ce Q Solo 4431155 | 649 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →