Polerka Einhell Expert Plus CE-CP 18/180 Li E Solo (2093320)
Zdjęcia 4 |
Einhell Expert Plus CE-CP 18/180 Li E Solo |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Expert Plus CE-CP 18/180 Li E Solo
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Cl. Polishing/Sanding Machine CE-CP 18/180 Li E-Solo | 574 zł |
Polerka EINHELL CE-CP 18/180 Li E-Solo | 550 zł |
Polerka EINHELL CE-CP 18/180 Li E-Solo CE-CP 18-180 LI | 550 zł |
Einhell Polerka rotacyjna CE-CP 18/180 Li E-Solo 18 V | 550 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →