Szlifierka taśmowa Einhell Red RT-BS 75 (4466230)
Einhell Red RT-BS 75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Red RT-BS 75
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka taśmowa EINHELL TE-BS 8540 E | 340 zł |
Szlifierka Einhell RT-BS 75 | 421 zł |
Szlifierka taśmowa EINHELL rt-bs 75 4466230 | 497 zł |
Szlifierka taśmowa Einhell Red TE-BS 75 Expert | 421 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →