Polerka Einhell Car Classic CC-PO 1100/1 E (2093264)
Einhell Car Classic CC-PO 1100/1 E |
|
Model CC-PO 1100 / 1E jest dostarczany bez walizki, a model CC-PO 1100 / 2E z walizką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Car Classic CC-PO 1100/1 E
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Polishing and Sanding Machine CC-PO 1100/1 E | 308 zł |
Polerka kątowa EINHELL CC-PO 1100/1E | 330 zł |
Einhell Polerka rotacyjna CC-PO 1100/1E 1100 W | 289 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →