Szlifierka Einhell Red RT-OS 13 (4460560)
Zdjęcia 6 |
Einhell Red RT-OS 13 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Red RT-OS 13
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell RT-OS 13 DO-EL-SZL-EIN-024 | 150 zł |
Szlifierka oscylacyjna EINHELL RT-OS 13 4460560 | 128 zł |
Szlifierka Einhell TE-OS 1320 | 128 zł |
Einhell Multiszlifierka TE-OS 1320 | 155 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →