Szlifierka Einhell Expert Plus Axxio 18/115 Q Solo (4431150)
Zdjęcia 5 |
Einhell Expert Plus Axxio 18/115 Q Solo akum. 1 szt. 5.2 Ah akum. brak |
|
Model Axxio 18/115 Q Solo jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Expert Plus Axxio 18/115 Q Solo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Akumulatorowa szlifierka kątowa AXXIO 18/115 Q Li-Solo Power X-Cha | 388 zł |
Einhell Cordless Angle Grinder AXXIO 18/115 Q | 427 zł |
Szlifierka kątowa EINHELL AXXIO 18/115 Q Solo | 388 zł |
Szlifierka kątowa EINHELL AXXIO 18/115 Q Solo 18-115 | 388 zł |
Modyfikacje Einhell Expert Plus Axxio 18/115 Q Solo
Ceny na Einhell Expert Plus Axxio 18/115 Q Solo |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert Plus Axxio 18/115 Q Li (1x5.2 Ah) | od 889 zł | 2 oferty | ||
Einhell Expert Plus Axxio 18/115 Q Solo | od 388 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →