Болгарка Einhell Classic TC-AG 115/750 (4430960)
Einhell Classic TC-AG 115/750 115 мм / 750 Вт125 мм / 800 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Classic TC-AG 115/750
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell Tc-Ag 115/750 Szlifierka Kątowa Czarny/Czerwony 115 mm 4430960 | 128 zł |
Einhell Angle Grinder TC-AG 115/750 | 181 zł |
Szlifierka Einhell TC-AG 115/1 | 128 zł |
Szlifierka kątowa TC-AG 115/750 750 W Einhell | 205 zł |
EinHell, Szlifierka kątowqa 500W TC-AG 115/750 | 172 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Einhell Classic TC-AG 115/750
Ціни на Einhell Classic TC-AG 115/750 |
---|---|---|---|---|
Einhell Classic TC-AG 115/750 | від 128 zł | 8 пропозицій | ||
Einhell Classic TC-AG 125/1 | від 160 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →