Szlifierka Einhell Classic TC-AG 115/750 (4430960)
Einhell Classic TC-AG 115/750 115 mm / 750 W125 mm / 800 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Classic TC-AG 115/750
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Tc-Ag 115/750 Szlifierka Kątowa Czarny/Czerwony 115 mm 4430960 | 128 zł |
Szlifierka kątowa EINHELL TC-AG 115/750 4430960 | 140 zł |
Szlifierka Einhell TC-AG 115/1 | 128 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Einhell Classic TC-AG 115/750
Ceny na Einhell Classic TC-AG 115/750 |
---|---|---|---|---|
Einhell Classic TC-AG 115/750 | od 128 zł | 10 oferty | ||
Einhell Classic TC-AG 125/1 | od 160 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →