Фрезер Einhell Classic TC-BJ 900 (4350620)
Відео 2Фото 4 |
Einhell Classic TC-BJ 900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Classic TC-BJ 900
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Frezarka nutowa EINHELL TC-BJ 900 | 320 zł |
Frezarka nutowa EINHELL TC-BJ 900 | 280 zł |
Frezarka Einhell TC-BJ 900 860 W | 316 zł |
Einhell Frezarka nutowa TC-BJ 900 | 328 zł |
Frezarka nutowa EINHELL tc-bj 900 4350620 | 384 zł |
Frezarka do łączników płaskich EINHELL TC-BJ 900 14 mm 860W | 389 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →