Frezarka Einhell Classic TC-BJ 900 (4350620)
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Einhell Classic TC-BJ 900 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Classic TC-BJ 900
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Frezarka nutowa EINHELL TC-BJ 900 | 320 zł |
Frezarka nutowa EINHELL TC-BJ 900 | 280 zł |
Frezarka Einhell TC-BJ 900 860 W | 316 zł |
Einhell Frezarka nutowa TC-BJ 900 | 328 zł |
Frezarka nutowa EINHELL tc-bj 900 4350620 | 384 zł |
Frezarka do łączników płaskich EINHELL TC-BJ 900 14 mm 860W | 389 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →