Szlifierka prosta Makita GD0810C
Zdjęcia 5 |
Makita GD0810C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita GD0810C
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita GD0810C szlifierka prosta 7000 min-1 | 1 444 zł |
GD0810C Szlifierka prosta Makita GD 0810 C 750W | 1 630 zł |
Makita Makita Szlifierka prosta 750w długa gd0810c | 1 842 zł |
Szlifierka Makita GD0810C | 1 285 zł |
Szlifierka prosta MAKITA GD0810C | 1 346 zł |
Makita Szlifierka Prosta 750W 6Mm 1800/7000 Obr/Min M GD0810C 88381034586 | 1 522 zł |
SZLIFIERKA PROSTA 750W 6MM 1800/7000 OBR/MIN | 1 583 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →