Szlifierka prosta Makita GD0600
Zdjęcia 8 |
Makita GD0600 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita GD0600
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Gd0600 Szlifierka Prosta 400 W | 487 zł |
GD0600 Szlifierka prosta Makita GD 0600 | 693 zł |
Makita Makita Szlifierka prosta 400w długa gd0600 | 789 zł |
Szlifierka Makita GD0600 | 618 zł |
Szlifierka prosta MAKITA GD0600 | 670 zł |
Makita Szlifierka Prosta 400W 6Mm 25000 Obr/Min M GD0600 88381073318 | 676 zł |
SZLIFIERKA PROSTA 400W 6MM 25000 OBR/MIN | 722 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →