Szlifierka mimośrodowa Makita DBO180RTJ
Wideo 10Zdjęcia 5 |
Makita DBO180RTJ akum. brakwalizka / akum. 2 szt. 5 Ah |
|
Model DBO180Z jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, podczas gdy model DBO180RFE jest dostarczany z dwoma akumulatorami (3 Ah), ładowarką i walizką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DBO180RTJ
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DBO180RTJ Akumulatorowa szlifierka mimośrodowa 18V MAKITA DBO 180 RTJ | 1 983 zł |
Makita Makita Szlifierka mimośrodowa 18v 125mm 2x5,0ah li-ion walizka makp | 2 242 zł |
Szlifierka Makita DBO180RTJ | 2 074 zł |
Szlifierka mimośrodowa akumulatorowa MAKITA MDBO180RTJ | 1 816 zł |
Makita Szlifierka Mimośrodowa Aku 18V 2*5.0Ah Li-Lon Makpac M DBO180RTJ 88 | 1 821 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Makita DBO180RTJ
Ceny na Makita DBO180RTJ |
---|---|---|---|---|
Makita DBO180Z | od 449 zł | 5 oferty | ||
Makita DBO180RTJ | od 1 816 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →