Myjka wysokociśnieniowa Makita DHW080ZK
Zdjęcia 21 |
Makita DHW080ZK |
|
Bateria i ładowarka nie są dołączone. Model P/N DHW080 - tylko tusza, DHW080ZK - tusza, wąż ssący i zbiornik na wodę (50 l), DHW080PT2 jest dostarczany z dwoma akumulatorami, ładowarką i zbiornikiem na wodę (50 l)
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DHW080ZK
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita DHW080ZK Twin 18V 36V litowo-jonowa LXT bezszczotkowa myjka ciśnien | 1 633 zł |
Makita Myjka ci?nieniowa DHW080ZK - pressure washer - canister - no batter | 3 093 zł |
DHW080ZK Akum. Myjka wysokociśnieniowa 80bar 2x18V MAKITA | 2 127 zł |
Myjka ciśnieniowa Makita DHW080ZK | 2 605 zł |
Makita Dhw080zk Pressure Washer Niebieski | 3 172 zł |
Makita Akumulatorowa Myjka Wysokociśnieniowa 80Bar M DHW080ZK 88381884013 | 2 251 zł |
AKUMULATOROWA MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA 80BAR | 2 310 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →