Мийка високого тиску Makita DHW080ZK
Фото 21 |
Makita DHW080ZK |
|
Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплектації. Модель з артикулом DHW080 – тільки тушка, DHW080ZK – тушка, шланг для всмоктування та бак для води (50 л), DHW080PT2 комплектується двома акумуляторами, зарядним пристроєм та баком для води (50 л)
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DHW080ZK
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Makita DHW080ZK Twin 18V 36V litowo-jonowa LXT bezszczotkowa myjka ciśnien | 1 629 zł |
Makita Myjka ci?nieniowa DHW080ZK - pressure washer - canister - no batter | 3 093 zł |
DHW080ZK Akum. Myjka wysokociśnieniowa 80bar 2x18V MAKITA | 2 127 zł |
Myjka ciśnieniowa Makita DHW080ZK | 2 605 zł |
Makita Dhw080zk Pressure Washer Niebieski | 3 172 zł |
Makita Akumulatorowa Myjka Wysokociśnieniowa 80Bar M DHW080ZK 88381884013 | 2 251 zł |
AKUMULATOROWA MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA 80BAR | 2 310 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →