Szlifierka mimośrodowa Metabo SXE 3125 600443000
Zdjęcia 7 |
Metabo SXE 3125 600443000 bez walizkawalizka |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Kup Metabo SXE 3125 600443000
Metabo Metabo Szlifierka mimośrodowa 125mm 310w sxe 3125 | 593 zł |
Szlifierka Metabo SXE 3125 (600443000) | 610 zł |
Szlifierka mimośrodowa METABOsxe 3125, 125 mm 600443000 | 708 zł |
SZLIFIERKA MIMOŚRODOWA SXE 3125 | 570 zł |
Wszechstronność jest kluczem do praktyczności
Kluczową różnicą między Metabo SXE 3125 a większością innych szlifierek oscylacyjnych jest szerszy zakres regulacji prędkości. Można go zmieniać w zakresie od 4 do 12 tys. obr./min. Dzięki możliwości elastycznego dostosowywania się do różnych materiałów, maszyna ma szerszy zakres zadań. Może nie tylko szlifować, ale także wykonywać prace polerskie, które wymagają zmniejszonej prędkości. Moc silnika (310 W) wystarcza nie tylko do dokładnego szlifowania wykańczającego, ale także do dość grubej obróbki zgrubnej.
Charakterystyczne „chipy” Metabo
Konstrukcja urządzenia jest solidna, trwała i niezawodna dzięki dużej ilości metalowych części. Metalowa obudowa lepiej tłumi bezwładność i wibracje, dzięki czemu maszyna nie podskakuje i prawie nie wibruje nawet podczas pracy z maksymalną prędkością.
Metabo nie skąpi drobiazgów. Dlatego długość kabla to aż 4 metry - wystarczy na każdą pracę. Nawet worek z tkaniny do zbierania kurzu jest wykonany z wysokiej jakości i solidnie. Dobrze zatrzymuje kurz, ale do szlifowania w pomieszczeniach nadal warto wyjąć worek i podłączyć odkurzacz.
Maszyna dla tych, którzy nie są przyzwyczajeni do półśrodków
Metabo SXE 3125 nie uderzy w brud na twarzy. Jedyne, z czym (podobnie jak inne maszyny orbitalne) nie może sobie poradzić, to szlifowanie w rogach. Dlatego w parze ze szlifierką mimośrodową warto kupić zwykłą (np. Metabo SRE 3185 600442000), aby mieć pełne uzbrojenie.
Modyfikacje Metabo SXE 3125 600443000
Ceny na Metabo SXE 3125 600443000 |
---|---|---|---|---|
Metabo SXE 3125 600443000 | od 570 zł | 4 oferty | ||
Metabo SXE 3125 600443500 | od 561 zł | 1 oferta |