Szlifierka Einhell Expert Plus TE-AG 18/150 Li BL Solo (4431144)
Einhell Expert Plus TE-AG 18/150 Li BL Solo |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Expert Plus TE-AG 18/150 Li BL Solo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Szlifierka kątowa z baterią AXXIO 18/150 Power X-Change 18 V średn | 363 zł |
Szlifierka kątowa EINHELL TE-AG 18/150 LI 4431144 Solo | 460 zł |
Akumulatorowa szlifierka kątowa Einhell AXXIO 18/150 | 545 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →