Болгарка Einhell Expert Plus TE-AG 18/150 Li BL Solo (4431144)
Einhell Expert Plus TE-AG 18/150 Li BL Solo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert Plus TE-AG 18/150 Li BL Solo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell Szlifierka kątowa z baterią AXXIO 18/150 Power X-Change 18 V średn | 363 zł |
Szlifierka kątowa EINHELL TE-AG 18/150 LI 4431144 Solo | 460 zł |
Akumulatorowa szlifierka kątowa Einhell AXXIO 18/150 | 545 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →