Перфоратор Einhell Expert Plus TE-HD 18 Li Solo (4513812)
Фото 4 |
Компактний і легкий дворежимний електричний перфоратор з горизонтальним розташуванням двигуна, акумуляторним живленням і патроном стандарту SDS Plus. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на виконання широкого кола монтажно-демонтажних та будівельних робіт в умовах неможливості підключення до електричної мережі. Перфоратор Einhell TE-HD 18 Li Solo належить до сімейства пристроїв Power X-Change system серії Expert Plus.
Ця модель розрахована на роботу в двох основних режимах: звичайного свердління (загортання) і свердління з ударом. Забезпечує значний крутний момент і удар з енергією 1,2 Дж, якого цілком достатньо для свердління отворів діаметром до 12 мм в бетоні, штучному і природному камені, цеглі та інших твердих мінеральних матеріалах. В режимі свердління може ефективно працювати з металом, керамікою, деревом, пластиком і композитами на їх основі.
Електронний регулятор швидкості обертання патрона, пов'язаний з кнопкою куркового вимикача дозволяє швидко відвертати і загортати кріплення. Незважаючи на горизонтальне розташування двигуна, має компактні розміри і малу вагу (1,39 кг). Обладнаний LED-підсвічуванням робочої зони з післясвітінням і повзунковим регулятором реверса. Розрахований на роботу з літій-іонними батареями серії Einhell Power X-Change з напругою 18 В і ємністю від 1,5 до 5,2 А∙год.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell Expert Plus TE-HD 18 Li Solo
Усі ціни 7 →Einhell Te-Hd 18 Li Wiertarka Udarowa Czarny/Czerwony 843 x 331 x 1047 cm | 306 zł |
Młotowiertarka EINHELL TE-HD 18 Li Solo 4513812 | 330 zł |
Młotowiertarka Einhell TE-HD 18 Li 18 V | 323 zł |
Młotowiertarka EINHELL TE-HD 18 Li Solo 4513812 | 330 zł |
Młot akumulatorowy EINHELL TE-HD 18 Li-Solo 4513812 | 390 zł |
Młot Einhell TE-HD 18 Li Expert Plus (bez baterii) | 325 zł |
- Модель TE-HD 18 Li Solo — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса
- Модель TE-HD 18 Li Kit — у комплекті 1 акумулятор, зарядний пристрій і кейс