Перфоратор Metabo UHEV 2860-2 Quick 600713500
Відео 2Фото 8 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo UHEV 2860-2 Quick 600713500
Усі ціни 9 →Metabo UHEV 2860-2 Quick 600713500 Młotowiertarka Czerwony/Czarny | 974 zł |
Metabo Uhev 2860-2 Quick Multipurpose Zielony 600713500 | 1 148 zł |
Metabo Metabo Młotowiertarka 1100w uhev 2860-2 walizka | 1 399 zł |
Młotowiertarka Metabo UHEV 2860-2 1100 W (600713500) | 1 019 zł |
Młotowiertarka METABO uhev 2860-2 MET600713500 | 1 136 zł |
Німецька компанія Metabo кілька десятиліть займається розробкою і виробництвом електроінструментів для професійного користування. UHEV 2860-2 Quick 600713500 — потужний і витривалий перфоратор, розрахований на кілька років щоденної інтенсивної роботи.
Максимальна ергономіка
Інструмент має класичний горизонтальний форм-фактор, виконаний в міцному пластиковому корпусі з прогумованими вставками і досить вагоме (3.3 кг). Тим не менш, на комфорт роботи це майже не впливає, завдяки грамотній балансування корпусу. Форма рукоятки знижує навантаження на кисть під час тривалих і важких робіт.
Багатство функціоналу
Потужність двигуна 1100 Вт дозволяє легко розбивати каміння, бетон, цеглу будь-якої твердості. Висока швидкість обертання шпинделя (до 2100 об/хв) забезпечує швидке і чітке свердління отворів з ударом і без.
В моделі використовується два типи типу патрона SDS+ і швидкозатискний патрон, заміна яких не потребує ключа. Перфоратор можна використовувати як дриль для отримання отворів в дереві, металі, закручування і викручування шурупів. Функція вирівнювання та обмеження частоти обертання дозволяє оптимально підлаштуватися під матеріал, а кнопка блокування – працювати без зупинки, скільки потрібно. Якщо свердло заклинить, спрацює запобіжна муфта і вал зупиниться.
Перфоратор можна сміливо використовувати в запилених приміщеннях, завдяки багатошаровим захисним обмотках двигуна нового покоління Metabo Marathon та захисту перемикачів.
Модель має досить довгий кабель живлення 4 м, захищений від зламу і поставляється в добротному фірмовому кейсі. Крім цього, виробник пропонує ще варіанти комплектації, з набором зубил і зубил/свердел.
Підводячи підсумки можна сказати, інструмент коштує своїх грошей ($250) і призначений скоріше для професіоналів, чим для домашніх майстрів, а другі від такого подарунка не відмовляться точно.