Перфоратор Metabo KHE 2860 Quick 600878500
Фото 7 |
Багатофункціональний електричний перфоратор з зручним швидкозатискний патрон SDS plus і живленням від побутової електромережі. Позиціонується як легкий інструмент професійного класу, належить до моделей середньої цінової категорії. Буде надійним помічником при виконанні широкого кола будівельних та монтажно-демонтажних робіт, включаючи себе свердління і довбання твердих мінеральних матеріалів, металу і дерева.
Класична конструкція з традиційною компонуванням, що передбачає горизонтальне розташування двигуна, має відмінну ергономіку і правильний розподіл ваги. Перфоратор Metabo KHE 2860 Quick 600878500 оснащений потужним двигуном Metabo Marathon (880 Вт) з повноцінною захистом від абразивного мінеральної пилу. Надійний ударний механізм встановлений в корпусі з високоміцного алюмінієвого сплаву, який ефективно розсіює тепло, що виділяється при інтенсивному використанні.
Інструмент може працювати в трьох режимах: свердління (основний режим), простого свердління та довбання (т. зв. режим відбійного молотка). Без проблем створює отвори діаметром до 26 мм у бетоні/залізобетоні, штучному/натуральному камені, цеглі та інших твердих мінеральних матеріалах. Може використовуватися для прорізання пазів (штроб) у м'якій штукатурці чи легкому бетоні. Для точного свердління комплектується швидкозатискний патрон (13 мм), розрахованим на оснастку з циліндричним хвостовиком.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo KHE 2860 Quick 600878500
Усі ціни 9 →Młotowiertarka 3,2J KHE 2860 QUICK Metabo | 827 zł |
Metabo Metabo Młotowiertarka 800w 3,2j + dodatkowy uchwyt khe 2860 | 1 186 zł |
Młotowiertarka Metabo KHE 2860 Quick 880 W (600878500) | 1 146 zł |
Młotowiertarka METABO 3,2 j 600878500 | 991 zł |
Metabo Młotowiertarka Sds+ Khe 2860 Quick ME 600878500 4007430306609 | 1 059 zł |