Перфоратор Bosch GBH 3000 Professional 061124A006
Мережевий перфоратор «бочкової» конструкції з трьома режимами роботи, двигуном потужністю 800 Вт, енергією одиночного удару 3.1 Дж та швидкістю обертання патрона до 900 об/хв. Є інструментом професійного класу, призначеним для виконання широкого спектру будівельних, монтажних та ремонтних робіт. Перфоратор Bosch GBH 3000 Professional може свердлити бетон та цеглу бурами 4 – 28 мм та коронками до 82, проробляти отвори в деревині та металі, а також збивати керамічну плитку та штукатурку, штробити пази під проводи та трубопроводи та виконувати інші роботи.
Інструмент комплектується двома патронами. Один з них розрахований на використання приладдя з хвостовиками SDS+, а другий (швидкозатискний) — на роботу зі звичайними свердлами та шестигранними бітами. Механізм швидкої заміни дозволяє змінювати набої без використання ключів. У перфоратора є запобіжна муфта та система гасіння вібрацій. До інструменту додаються кейс, передня рукоятка та обмежувач глибини свердління.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GBH 3000 Professional 061124A006
Усі ціни 8 →Młot udarowo-obrotowy BOSCH Professional GBH 3000 061124A006 | 1 387 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH Professional GBH 3000 061124A006 | 1 387 zł |
Bosch Professional Gbh 3000 Professional Demolition Hammer Posrebrzany 061 | 1 653 zł |
Bosch Bosch Młot wiercąco-kujący sds-plus 800w 3,1j 3,6kg walizka + dodatk | 1 858 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH Professional GBH 3000 061124A006 | 1 387 zł |