Перфоратор Bosch GBH 2-24 DFR Professional 0611273000
Фото 8 |
Електричний перфоратор професійного класу з мережевим живленням. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, пристосований для виконання значних обсягів робіт. Конструкція перфоратора має стандартну горизонтальну компонування, помірний вага (2,9 кг) і добре опрацьована з точки зору ергономіки. Він укомплектований швидкозатискний патрон SDS plus і міцним фірмовим пластиковим боксом, з допомогою якого без проблем переноситься до місця використання.
Потужний крутний момент і удар силою 2,7 Дж забезпечує продуктивний електродвигун потужністю 790 Вт, захищений від впливу утворюється під час роботи пилу. Завдяки надійному редуктора із сталевими шестернями і довговічному ударному механізму перфоратор Bosch GBH 2-24 DFR Professional 0611273000 може експлуатуватися в трьох різних режимах: довбання (потребує встановлення зубила), ударного і звичайного свердління. Може швидко свердлити/бурити отвори діаметром до 24 мм в міцних бетонних стінах/перекриттях/ плитах і штучному/натуральному камені. Підійде для довбання штроб в штукатурці і легких бетонах. В конструкції інструмента передбачена запобіжна муфта, яка запобігає обертання корпусу перфоратора при блокуванні бура.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GBH 2-24 DFR Professional 0611273000
Усі ціни 7 →BOSCH 1617200077 przełącznik do GBH 2-24 DSR GAH 500 GBH 2-24 DFR GBH 2 SR | 302 zł |
Bosch Professional GBH 2-24 DFR / 240 F - Młot udarowo-obrotowy z uchwytem | 821 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH Professional GBH 240 F 0611273000 | 750 zł |
Bosch Bosch Młotowiertarka z opcją kucia 790w 2,7j gbh 240 f + dadatkowy u | 938 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH Professional GBH 240 F 0611273000 | 750 zł |
Młotowiertarka BOSCH 0611273000, 2,7 J | 757 zł |