Młotowiertarka Bosch GBH 2-24 DFR Professional 0611273000
Zdjęcia 8 |
Młotowiertarka elektryczna klasy profesjonalnej z zasilaniem sieciowym. Producent pozycjonuje narzędzie jako niedrogi produkt ze średniej półki cenowej, przystosowany do wykonywania znacznych ilości prac. Konstrukcja młotowiertarki ma standardowy układ poziomy, umiarkowaną wagę (2,9 kg) i jest dobrze zaprojektowana pod względem ergonomii. Jest wyposażona w szybkozaciskowy uchwyt wiertarski SDS plus i solidne, markowe plastikowe pudło, które można łatwo przetransportować do miejsca użytkowania.
Potężny moment obrotowy i udar o energii 2,7 J zapewnia mocny silnik elektryczny o mocy 790 W, chroniony przed pyłem generowanym podczas pracy. Dzięki niezawodnemu reduktorowi ze stalowymi zębatkami i wytrzymałemu mechanizmowi udarowemu, młotowiertarka Bosch GBH 2-24 DFR Professional 0611273000 może pracować w trzech różnych trybach - dłutowanie (wymaga montażu dłuta), wiercenie udarowe i konwencjonalne. Może szybko świdrować/wiercić otwory o średnicy do 24mm w mocnych betonowych ścianach/stropach/płytach i kamieniu sztucznym/naturalnym. Nadaje się do wykonywania bruzd w tynku i lekkim betonie. W konstrukcji narzędzia przewidziano sprzęgło bezpieczeństwa, które zapobiega obracaniu się korpusu młotowiertarki w przypadku zakleszczenia się świdra.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GBH 2-24 DFR Professional 0611273000
Wszystkie ceny 9 →BOSCH 1617200077 przełącznik do GBH 2-24 DSR GAH 500 GBH 2-24 DFR GBH 2 SR | 302 zł |
Bosch Professional GBH 2-24 DFR / 240 F - Młot udarowo-obrotowy z uchwytem | 821 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH Professional GBH 240 F 0611273000 | 750 zł |
Bosch Bosch Młotowiertarka z opcją kucia 790w 2,7j gbh 240 f + dadatkowy u | 938 zł |