Młotowiertarka Bosch GBH 2-24 DRE Professional 0611272100
Zdjęcia 4 |
Przystępna cenowo, lekka, młotowiertarka profesjonalna z uchwytem SDS Plus i zasilaniem sieciowym. Ma tradycyjny poziomy układ silnika i niską wagę (2,9 kg). Dzięki prawidłowemu rozłożeniu ciężaru i zoptymalizowanemu kształtowi rękojeści z gumowanymi nakładkami ma doskonałą ergonomię. Jest pozycjonowana jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do wykonywania umiarkowanych ilości pracy.
Wyposażona jest w wytrzymały i dobrze zabezpieczony przed pyłem silnik elektryczny o mocy 790 W, który współpracuje z solidnym stalowym reduktorem i niezawodnym mechanizmem udarowym. Młotowiertarka Bosch GBH 2-24 DRE Professional 0611272100 może pracować w trzech głównych trybach - dłutowanie (tryb młota pneumatycznego), wiercenie udarowe i wiercenie konwencjonalne. Głównym trybem pracy narzędzia jest wiercenie udarowe, a energia udaru (2,7 J) wystarcza do wykonywania otworów o średnicy do 24 mm w trwałych gatunkach betonu, kamieniu sztucznym i naturalnym, cegle i innych twardych materiałach mineralnych. W trybie dłutowania może być używana do bruzdowania w miękkim tynku i lekkim betonie. Prędkość obrotowa uchwytu osiąga 930 obr./min, co wystarcza do konwencjonalnego wiercenia otworów w metalu, drewnie i materiałach polimerowych.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GBH 2-24 DRE Professional 0611272100
Wszystkie ceny 9 →Bosch Professional GBH 2-24 DRE / 240 - Młot udarowo-obrotowy z uchwytem S | 636 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH Professional GBH 240 0611272100 | 561 zł |
Bosch Bosch Młotowiertarka z opcją kucia 790w 2,7j gbh 240 | 715 zł |
Młotowiertarka Bosch GBH 240 790 W (0611272100) | 581 zł |